کابل (پژواک، ٢٨ ثور ٩٨): کمیسیون مستقل انتخابات، تقویم انتخاباتی را به رهبری سکتور امنیتی و دفاعی تقدیم کرد و رهبری نیروهای امنیتی و دفاعی، از تامین امنیت بهتر و حمایت کامل خویش در تمام مراحل پروسۀ انتخابات اطمینان داد. 
در یک خبرنامه که از ارگ منتشر شده، آمده است که جلسۀ سرقوماندانی اعلای قوای مسلح، تحت ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، قبل از ظهر امروز در ارگ برگزار گردید.
منبع افزوده است که در اين جلسه، روی اتخاذ تدابیر بهتر به منظور تامین امنیت انتخابات آیندۀ ریاست جمهوری، شوراهای ولایتی و ولسی جرگه ولایت غزنی  بحث و تبادل نظر کرد.
در این جلسه، مسئولین کمیسیون مستقل انتخابات، تقویم انتخاباتی را به رهبری سکتور امنیتی و دفاعی تقدیم کردند و رهبری نیروهای امنیتی و دفاعی، از تامین امنیت بهتر و حمایت کامل خویش در تمام مراحل پروسۀ انتخابات اطمینان دادند. 
همچنان جلسۀ سرقوماندانی اعلی قوای مسلح فیصله کرد که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، همان گونه که امنیت انتخابات ولسی جرگه را تامین کردند، در تامین امنیت بهتر انتخابات آیندۀ ریاست جمهوری، شوراهای ولایتی و ولسی جرگه ولایت غزنی، از آغاز تا انجام در همکاری مشترک با کمیسیون مستقل انتخابات کار نمایند.
قرار است انتخابات رياست جمهورى، شورا هاى ولايتى و ولايت غزنى، در ماه ميزان سال ١٣٩٨ خورشيدى برگزار شود.

 

Add new comment

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

جهت دسترسی به خبرهای تازه ، فیچر ها ، مصاحبه ها ، ویدیوها و تصاویر مبایل اپلکیشن آژانس خبري پژواک را دانلود نمایید.