By: پژواک , Date:13/11/2018
 پلخمری (پژواک، ۲۲عقرب ۹۷): برخی نامزدان معترض در ولایت بغلان، بر شمارش آرا دراین ولایت باور ندارند و تاکید میکنند که آرا باید در کابل حساب شود. آنان می گویند در صورتیکه این خواست آنها پذیرفته نشود، ضمن مسدود... ادامه مطلب
By: پژواک , Date:03/11/2018
پلخمری (پژواک، ۱۲عقرب ۹۷): برخی نامزدان معترض در بغلان می گویند که همه  آرای استفاده شده بدون بایومتریک باید باطل اعلان شود؛ در غیرآن، حرکت های مدنی گسترده را راه اندازی خواهند کرد. این اظهارات را شماری از نام... ادامه مطلب
By: پژواک , Date:26/10/2018
 پلخمری ( پژواک، ۳ عقرب ۹۷): برخی نامزدان برای ولسی جرگه، از ولایت بغلان می گویند که در ولسوالی تاله و برفک انتخابات صورت نگرفته، اما در برخی مناطق صندوق ها پر شده اند. عبدالصمد حامد پویا نامزد برای ولسی از بغ... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Baghlan.To see other videos

 پلخمری (پژواک، ۲۲عقرب ۹۷): برخی نامزدان معترض در ولایت بغلان، بر شمارش آرا دراین ولایت باور ندارند و تاکید میکنند که آرا باید در کابل حساب شود.

 

Location

United States
33° 57' 33.4908" N, 66° 46' 29.6472" E

پلخمرى (پژواک، ۱۹عقرب ۹۷): ده ها متنفذ قومی کوچی های ساکن بغلان، هوشدار دادند، درصورتیکه آرای استفاده شده آنها باطل اعلان شود، دروازه آمریت کوچی ها را بسته می کند و در انتخابات ریاست جمهوری آینده نیز اشتراک نمی ورزند.

 

Location

United States
33° 57' 33.4908" N, 66° 46' 29.6472" E

پلخمری (پژواک، ۱۲عقرب ۹۷): برخی نامزدان معترض در بغلان می گویند که همه  آرای استفاده شده بدون بایومتریک باید باطل اعلان شود؛ در غیرآن، حرکت های مدنی گسترده را راه اندازی خواهند کرد.

 

 پلخمری ( پژواک، ۳ عقرب ۹۷): برخی نامزدان برای ولسی جرگه، از ولایت بغلان می گویند که در ولسوالی تاله و برفک انتخابات صورت نگرفته، اما در برخی مناطق صندوق ها پر شده اند.

 

پلخمری (پژواک، ۱۹ ميزان ۹۷): مسؤلین کمیسیون انتخابات دربغلان می گویند که برای محلات نسوان در مراکز انتخابات، تاکنون کارمندان اناث توظیف نشده اند.

 

Pages

خبر های انتخاباتی

By: پژواک , Date:13/11/2018

نامزدان معترض: آرای بغلان در کابل شمارش شوند

 پلخمری (پژواک، ۲۲عقرب ۹۷): برخی نامزدان معترض در ولایت بغلان، بر شمارش آ... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

"طالبان در دندغورى پلخمرى مراکز نظامى آموزشى دارند"
By: حبيب الرحم... , Date:12/12/2015

"طالبان در دندغورى پلخمرى مراکز نظامى آموزشى دار...

پلخمرى (پژواک، ٢١قوس٩٤): برخى اعضاى شوراى ولايتى بغلان ميگويند که ساحۀ دندغورى... ادامه مطلب