By: جمشيد کريمى , Date:05/02/2019
فیروزکوه(پژواک، ۱۶ دلو ۹۷): بستگان نزدیک به داکتر محمد ابراهیم ملکزاده نماینده مردم غور در دور پانزدهم و شانزدهم ولسی جرگه و نامزد پیشتاز در دور هفدهم این جرگه، درگذشت این عضو ولسی جرگه را تایید می کنند. ملکزاده فر... ادامه مطلب
By: پژواک , Date:05/12/2018
فیروزکوه(پژواک، ۱۴ قوس ۹۷): صدها تن در اعتراض به اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ولسی جرگه، دروازه دفتر ساحوی کمیسیون مستقل انتخابات در غور را بستند. حدود یکصد تن از هواداران عبدالظاهر تمیم یکی از نامزدان انتخابات ولس... ادامه مطلب
By: پژواک , Date:19/11/2018
فيروزکوه (پژواک، ٢٨ عقرب ٩٧): کمیسیون سمع شکایات انتخاباتی در غور، بعد از یک ماه از برگزاری انتخابات، امروز نتیجه بررسی های شان را در حضور رسانه ها و ناظرین کاندیدان اعلام کردند.  به گفتۀ اعضای این کمیسیون، در... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Ghowr.To see other videos

فیروزکوه(پژواک، ۱۶ دلو ۹۷): بستگان نزدیک به داکتر محمد ابراهیم ملکزاده نماینده مردم غور در دور پانزدهم و شانزدهم ولسی جرگه و نامزد پیشتاز در دور هفدهم این جرگه، درگذشت این عضو ولسی جرگه را تایید می کنند.
ملکزاده فرزند میرزا عبدالرحمن ملکزاده که ديپلوم طب متوسطه را از مؤسسه (ای ام سی) مقيم کویتۀ پاکستان و درجه تحصیلی لیسانس داشت، در سال ۱۳۴۸ هجری شمسی در قریه سرجنگل ولسوالی تیورۀ ولایت غور چشم به دنیا گشوده بود، امروز به عمر ۴۹ سالگی درگذشت.

فیروزکوه(پژواک، ۱۴ قوس ۹۷): صدها تن در اعتراض به اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ولسی جرگه، دروازه دفتر ساحوی کمیسیون مستقل انتخابات در غور را بستند.

 

فيروزکوه (پژواک، ٢٨ عقرب ٩٧): کمیسیون سمع شکایات انتخاباتی در غور، بعد از یک ماه از برگزاری انتخابات، امروز نتیجه بررسی های شان را در حضور رسانه ها و ناظرین کاندیدان اعلام کردند.

 

فیروزکوه (پژواک، ١١ ميزان ٩٧): شماری از نامزدان زن در انتخابات ولسی جرگه، با نگرانی از وضعیت امنیتی در غور می گویند که این وضعیت، سبب شده تا آنان نتوانند در نقاط دوردست، کارزارهای انتخاباتی شان را پیش ببرند.
گل فیروز غفوری یک تن از نا مزدان انتخابات ولسی جرگه از ولایت غور، به آژانس خبری پژواک گفت که در کنار چالش های امنیتی، دامن زدن به مسائیل قومی و پیروی از عرف و عنعنات، از دیگر مشکلاتی است که نامزدان از آن رنج می برند.
به گفته وی، توجه به مسایل قومی و پیروی از عرف، سبب می شود تا آنان مانند مردان نتوانند به مبارزات انتخاباتی شان ادامه بدهند.

فيروزکوه (پژواک، ١٤جدى ٩٤): تعدادى از اعضاى شوراى ولايتى، علما و نهادهاى مدنى ولايت غور ادعا ميکنند که برخى حلقات مى کوشند که در پيوند به قضيۀ فساد چند مقام محلى، برارگان هاى عدلى و قضايى فشار آورند تا آنها برائت بگيرند.
اما اين مقام ها، چنين اظهاراتى را رد کرده و آن را عقده مندانه مى دانند.
ماه گذشته سيماجوينده والى سابق غور، محمدامين توخى معاون وغلام محمد پيمان رييس مالى وادارى ولايت، محمد يوسف دانيارمستوفى و تاج محمد مديرتدارکات قوماندانى امنيه را در ارتباط به پروژه هاى ساختمانى قوماندانى امنيه به څارنوالى معرفى نمود.

Pages

خبر های انتخاباتی

By: جمشيد کريم... , Date:05/02/2019

یک عضو برحال و نامزد پیشتاز انتخابات ولسی جرگه غور در...

فیروزکوه(پژواک، ۱۶ دلو ۹۷): بستگان نزدیک به داکتر محمد ابراهیم ملکزاده نماینده... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

"وظيفۀ مقام هاى محلى دخيل به فساد در غور به تعليق درآيد"
By: محمد حسن ح... , Date:04/01/2016

"وظيفۀ مقام هاى محلى دخيل به فساد در غور به تعلي...

فيروزکوه (پژواک، ١٤جدى ٩٤): تعدادى از اعضاى شوراى ولايتى، علما و نهادهاى مدنى... ادامه مطلب

مصاحبه ها

اول نمرۀ عمومى کانکور ميخواهد در آيندۀ اقتصاددان خوب شود
By: Muhammad H... , Date:24/07/2013
    چغچران (پژواک،١٣حوت٩١):  "باوجودى که سال گذشته در امتح... ادامه مطلب