By: يوسف منګل , Date:15/07/2019
شهر خوست (پژواک، ۲۴ سرطان ۹۸): طی يک جلسه ده ها خانم در ولايت خوست، بر برگزاری انتخابات تاکید کردند و گفتند که انتخابات ریاست جمهوری کشور را از بحران موجود بیرون کرده میتوانند. این خانم ها که به تاریخ ۲۴سر... ادامه مطلب
By: يوسف منګل , Date:29/06/2019
شهرخوست (پژواک، ۸ سرطان ۹۸): شماری از باشندگان خوست، خواهان تمدید روند ثبت نام تقویتی انتخابات ریاست جمهوری شدند. آنان که رقم شان به صدها تن بالغ می شد، به تاریخ ۸ سرطان در یگانه مرکز ثبت نام مربوط مرکز تجمع اعتراض... ادامه مطلب
By: پژواک , Date:16/12/2018
شهر خوست (پژواک، ۲۵ قوس ۹۷): شماری نامزدان در خوست به رسم اعتراض شاهراه خوست – گردیز را به روی ترافیک مسدود کرده اند. نامزدان معترض که تعداد شان به ۳۰ تن بالغ می شد، افرادی اند که اسامی شان در لست ابتدایی کمیسیون م... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Khost.To see other videos

شهر خوست (پژواک، ۲۴ سرطان ۹۸): طی يک جلسه ده ها خانم در ولايت خوست، بر برگزاری انتخابات تاکید کردند و گفتند که انتخابات ریاست جمهوری کشور را از بحران موجود بیرون کرده میتوانند.

 

شهرخوست (پژواک، ۸ سرطان ۹۸): شماری از باشندگان خوست، خواهان تمدید روند ثبت نام تقویتی انتخابات ریاست جمهوری شدند.
آنان که رقم شان به صدها تن بالغ می شد، به تاریخ ۸ سرطان در یگانه مرکز ثبت نام مربوط مرکز تجمع اعتراض آمیز نموده و اذعان کردند درصورتیکه این روند تمدید نشود، شاید هزاران تن از روند رای دادن محروم شوند.
به اساس معلومات دفتر ولایتی انتخابات خوست، تا پایان دیروز در۱۳ مرکز این ولایت ۱۰ هزار و ۱۰۴ تن ثبت نام نموده اند.

شهرخوست (پژواک، ۲۶ قوس ۹۷): برخی نامزدان معترض ولسی جرگه درخوست، در برابر مقام ولایت خیمه تحصن برپا کرده و دروازه مقام ولایت را به رسم اعتراض به روی مامورین مسدود نموده اند.
نامزدان معترض متذکره، درحالی دروازۀ مقام ولایت را به روی مامورین و مردم عادی بسته کرده اند که دیروز در منطقه دوماندۀ ولسوالی خوست، شاهراۀ خوست- گردیز را نیز به روی ترافیک مسدود کرده بودند.
نامزدان یادشده مدعی اند که در انتخابات ولسی جرگه،  مسئولین دفتر ولایتی انتخابات به نفع برخی نامزدان مشخص مرتکب تقلب گسترده شده و تقاضا دارند تا همه آرا در موجودیت ناظرین بین المللی و داخلی، دوباره شمارش شود.

شهر خوست (پژواک، ۲۵ قوس ۹۷): شماری نامزدان در خوست به رسم اعتراض شاهراه خوست – گردیز را به روی ترافیک مسدود کرده اند.

 

شهر خوست (پژواک، ۱۰ قوس ۹۷): در خوست شماری نامزدان ولسی جرگه هوشدار می دهند که اگر کمیسیون انتخابات خواسته های آنان را نپذیرد، به دولت اجازه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را دراین ولایت نمی دهد.
نامزدان معترض متذکره که رقم شان به ۳۰ تن بالغ می شد، امروز (۱۰ قوس) طی یک کنفرانس خبری ابراز داشتند که  نتایج اعلان شده ابتدایی پر از تقلب بود و مورد قبول آنها نیست.
عبدالولی واحدزی یکتن از نامزدان معترض در این کنفرانس خبری گفت که همه آرای استفاده شده دراین ولایت، باید در حضور ناظرین داخلی و خارجی دوباره شمارش شوند تا آرای پاک و ناپاک از هم مجزا شوند.

Pages

خبر های انتخاباتی

By: يوسف منګل , Date:15/07/2019

​خانمهای خوست: انتخابات کشور را از بحران بيرون کرده م...

شهر خوست (پژواک، ۲۴ سرطان ۹۸): طی يک جلسه ده ها خانم در ولايت خوست، بر برگزاری... ادامه مطلب

سرغړونې

By: يوسف منګل , Date:17/12/2018

نامزدان معترض خوست در برابر مقام ولایت خیمه بر افراشت...

شهرخوست (پژواک، ۲۶ قوس ۹۷): برخی نامزدان معترض ولسی جرگه درخوست، در برابر مقام... ادامه مطلب

انتخابات شوراهاى و

د خوست مشران: ملېشه جوړونه او د وسلو وېش د سولې پر وړاندې د خنډ لپاره دي
By: محمد هارون , Date:28/07/2015

مليشه سازى و توزيع...

شهرخوست (پژواک، ٦ اسد ٩٤): عالمان دينى و سران قومى ولايت خوست، در مورد توزيع غ... ادامه مطلب

مبارزات انتخاباتى

By: در خوست بر گردهمایی... , Date:07/10/2018

در خوست بر گردهمایی های بزرگ کمپاین نامزدان ولسی جرگه...

شهر خوست (پژواک، ۱۵ میزان ۹۷): قوماندانی امنیه خوست، بر تجمعات بزرگ کمپاین نام... ادامه مطلب