By: اجمل کاکر , Date:14/01/2019
شهرکندز (پژواک، ۲۴جدی ۹۷): شماری نامزدان معترض و صدها حامی آن در کندز، طی راه اندازی راه پیمايی بر شفافیت روند انتخابات اصرار ورزیده و گفتند که درصورت پذیرفته نشدن خواسته آنها، همه راه های عمومی ولایت کندز را... ادامه مطلب
By: اجمل کاکر , Date:08/01/2019
کندز(پژواک، ۱۸جدی ۹۷): اعضای شورای ولایتی کندز میگویند در صورتیکه دراین ولایت، عملیات سرتاسری علیه مخالفین مسلح راه اندازی نشود، انتخابات آینده ریاست جمهوری با مشکلات متعدد مواجه خواهد شد. قراراست که انتخابات ریاست... ادامه مطلب
By: جاويد هميم کاکر , Date:26/12/2018
شهر کندُز(پژواک، ٥ جدی ٩٧): ده ها زن در ولایت کندز، با راه اندازی نشست اعتراضیه، از کمیسیون انتخابات خواستند که آرای پاک را از ناپاک جدا نموده و حق را به حقدار برساند. زنان یادشده امروز قبل از چاشت، در مقابل دروازۀ... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Kunduz.To see other videos

شهرکندز (پژواک، ۲۴جدی ۹۷): شماری نامزدان معترض و صدها حامی آن در کندز، طی راه اندازی راه پیمايی بر شفافیت روند انتخابات اصرار ورزیده و گفتند که درصورت پذیرفته نشدن خواسته آنها، همه راه های عمومی ولایت کندز را مسدود خواهند نمود.

 

کندز(پژواک، ۱۸جدی ۹۷): اعضای شورای ولایتی کندز میگویند در صورتیکه دراین ولایت، عملیات سرتاسری علیه مخالفین مسلح راه اندازی نشود، انتخابات آینده ریاست جمهوری با مشکلات متعدد مواجه خواهد شد.
قراراست که انتخابات ریاست جمهوری، به تاریخ ۲۹ سرطان سال ۱۳۹۸ برگزار شود.
عنایت الله خلیق رییس نهادهای مدنی کندز، به تاریخ ۱۸جدی، به آژانس خبری پژواک گفت که دراین اواخر، میزان ناامنی دراین ولایت افزایش یافته است.
موصوف افزود: "هر روز مخالفین مسلح مناطق را تصرف میکنند، به کمربندهای شهر نزدیک شده اند، مردم از این ناحیه خیلی نگران اند."

شهر کندُز(پژواک، ٥ جدی ٩٧): ده ها زن در ولایت کندز، با راه اندازی نشست اعتراضیه، از کمیسیون انتخابات خواستند که آرای پاک را از ناپاک جدا نموده و حق را به حقدار برساند.
زنان یادشده امروز قبل از چاشت، در مقابل دروازۀ کمیسیون شکایات انتخاباتی، در کندز گردهم آمده بودند.
از جمع زنان معترض، مرضیه رستمی نامزد ولسی جرگه از کابل، به آژانس خبری پژواک گفت که هدف اساسی از برگزاری این نشست، این است که کمیسیون شکایات انتخاباتی، باید آرای پاک را از ناپاک جدا کند.

شهرکندز (پژواک، ۲۶عقرب ۹۷): در کندز برخی نامزدان معترض، دروازه کمیسیون انتخابات این ولایت را مسدود کرده و گفته اند تا زمانیکه خواسته های آنها شنیده نشود، این دروازه مسدود خواهد بود.

 

کندز(پژواک، ٢٠ عقرب ٩٧): شماری از نامزدان انتخابات ولسی جرگه در کندز، رؤسای ساحوی کمیسیون های انتخاباتی در این ولایت را متهم به دست­کاری و تقلب کرده، خواستار شمارش دوبارۀ آرا به صورت شفاف شدند.
شماری از نامزدان معترض انتخابات ولسی جرگه، امروز با اجتماع در تالار جلسات کندز، خواستار شفافیت در شمارش آرا و اعلام نتایج انتخاباتی در کندز شدند.
عبدالغفور هوتک نامزد انتخابات ولسی جرگه از کندز، دفاتر ساحوی کمیسیون‌ های انتخاباتی را متهم به دستکاری آرا و تقلبات انتخاباتی کرده گفت: «ما خواهان پی‌گیری جدی نهاد‌های مسئول در مورد تقلبات انتخاباتی در این ولایت استیم.»

Pages

خبر های انتخاباتی

By: اجمل کاکر , Date:14/01/2019

نامزدان معترض کندز و حامیان شان از انسداد راه ها هوشد...

شهرکندز (پژواک، ۲۴جدی ۹۷): شماری نامزدان معترض و صدها حامی آن در کندز، طی راه... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

"د کندوز ښار په شاوخوا سيمو کې لا هم طالبان شته"
By: هدايت الله... , Date:03/11/2015

"هنوزهم طالبان در اطراف شهر کندز وجود دارند...

کندز( پژواک،۱٢عقرب ۹۴ ): شورای ولایتی و شهريان کندز، ابراز نگرانى ميکنند که مخ... ادامه مطلب