By: جاويد احمد , Date:11/11/2018
کندز(پژواک، ٢٠ عقرب ٩٧): شماری از نامزدان انتخابات ولسی جرگه در کندز، رؤسای ساحوی کمیسیون های انتخاباتی در این ولایت را متهم به دست­کاری و تقلب کرده، خواستار شمارش دوبارۀ آرا به صورت شفاف شدند. شماری از نامزدان معت... ادامه مطلب
By: اجمل کاکر , Date:08/11/2018
کندز (پژواک، ١٧ عقرب ٩٧): ناظرین ده ها نامزد ولسی جرگه در ولایت کندز در دروازۀ کمیسیون مستقل انتخابات گردهم آمده بودند و خواهان تمام آرای در این ولایت شدند. این ناظران که تعداد شان بیشتر از ۵۰ بود، امروز در شهر کند... ادامه مطلب
By: اجمل کاکر , Date:06/11/2018
شهر کندز (پژواک، ١٥ عقرب ٩٧): آژانس خبری پژواک اسنادی را به دست آورده که مستند به آن، کارمندان کميسیون مستقل انتخابات، به نفع برخی نامزدان در نتایج انتخابات تقلب کرده اند. این اسناد، از ۱۷ محل رای دهی ولسوالی امام... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Kunduz.To see other videos

Location

United States
33° 57' 33.4908" N, 66° 46' 29.6472" E

کندز(پژواک، ٢٠ عقرب ٩٧): شماری از نامزدان انتخابات ولسی جرگه در کندز، رؤسای ساحوی کمیسیون های انتخاباتی در این ولایت را متهم به دست­کاری و تقلب کرده، خواستار شمارش دوبارۀ آرا به صورت شفاف شدند.
شماری از نامزدان معترض انتخابات ولسی جرگه، امروز با اجتماع در تالار جلسات کندز، خواستار شفافیت در شمارش آرا و اعلام نتایج انتخاباتی در کندز شدند.
عبدالغفور هوتک نامزد انتخابات ولسی جرگه از کندز، دفاتر ساحوی کمیسیون‌ های انتخاباتی را متهم به دستکاری آرا و تقلبات انتخاباتی کرده گفت: «ما خواهان پی‌گیری جدی نهاد‌های مسئول در مورد تقلبات انتخاباتی در این ولایت استیم.»

Location

United States
33° 57' 33.4908" N, 66° 46' 29.6472" E

کندز (پژواک، ١٧ عقرب ٩٧): ناظرین ده ها نامزد ولسی جرگه در ولایت کندز در دروازۀ کمیسیون مستقل انتخابات گردهم آمده بودند و خواهان تمام آرای در این ولایت شدند.
این ناظران که تعداد شان بیشتر از ۵۰ بود، امروز در شهر کندز در پیش روی کمیسیون مستقل انتخابات برای اعتراض جمع آوری شده بودند.
آنها مدعی اند که در بیشتر مراکز رای دهی برخی ولسوالی و مرکز در فورم های نتایج انتخابات ولسی جرگه دستکاری شده است.
صفی الله احمدی ناظر فضل کریم ایماق نامزد ولسی جرگه به آژانس خبری پژواک گفت که چنین رویدادها در ولسوالی امام صاحب بیشتر صورت گرفته است.

Location

United States
33° 57' 33.4908" N, 66° 46' 29.6472" E

شهر کندز (پژواک، ١٥ عقرب ٩٧): آژانس خبری پژواک اسنادی را به دست آورده که مستند به آن، کارمندان کميسیون مستقل انتخابات، به نفع برخی نامزدان در نتایج انتخابات تقلب کرده اند.

 

 شهرکندز(پژواک، ۵ عقرب ۹۷): مسئولین کمیسیون انتخابات کندز می گویند که از جمع رایدهندگان ثبت نام شده در این ولایت، صرف بیست درصد مردم در روند رایدهی اشتراک ورزیده اند.

 

کندز(پژواک، ۲۳ میزان ۹۷): از جمع ۲۲۰ مرکز انتخابات در کندز، فقط در ۹۸ آن ثبت نام صورت گرفته است، که از این جمله ۳۰ مرکز آن با تهدید امنیتی مواجه اند.
رسول عمر ريیس کمیسیون انتخابات کندز، به تاریخ ۲۳ میزان، به آژانس خبری پژواک گفت که به سبب ناامنی دراین ولایت، در ۱۲۲ مرکز انتخابات، ثبت نام صورت نگرفته است.
موصوف علاوه کرد: "به سطح ولایت، ۲۲۰ مرکز وجود دارد که ازاین جمع، صرف در۹۸ مرکز ثبت صورت گرفته است."
به اساس معلومات عمر، از جمله مراکز متذکره، ۱۸ آن با تهدید متوسط و ۱۲ دیگر با تهدید امنیتی بلند مواجه اند.

Pages

خبر های انتخاباتی

By: اجمل کاکر , Date:27/10/2018

عمر: در سه ولسوالی کندز انتخابات برگزار نشده است

 شهرکندز(پژواک، ۵ عقرب ۹۷): مسئولین کمیسیون انتخابات کندز می گویند که از... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

"د کندوز ښار په شاوخوا سيمو کې لا هم طالبان شته"
By: هدايت الله... , Date:03/11/2015

"هنوزهم طالبان در اطراف شهر کندز وجود دارند...

کندز( پژواک،۱٢عقرب ۹۴ ): شورای ولایتی و شهريان کندز، ابراز نگرانى ميکنند که مخ... ادامه مطلب