By: عبدالمقصود عزيزى , Date:25/12/2018
پل علم (پژواک، ۴ جدی ۹۷): تعداد زیادی از نامزدان معترض ولسی جرگه از ولایت لوگر، دروازه کمیسیون انتخابات را مسدود نموده و تاکيد کردند که تا دریافت پاسخ مثبت در مورد خواست های شان، دروازه کمیسیون را مسدود نگه می دارند... ادامه مطلب
By: عبدالمقصود عزيزى , Date:05/11/2018
پل علم (پژواک، ۱۴ عقرب ۹۷): شماری از کارمندان قراردای کميسیون مستقل انتخابات در لوگر، مدعی اند که از آغاز روند ثبت نام رای دهندگان تا هنوز، معاشات شان پرداخت نشده است. آنها میگویند که هر روز به دفتر کمیسیون میروند؛... ادامه مطلب
By: عبدالمقصود عزيزى , Date:30/10/2018
پل علم (پژواک، ۸ عقرب ۹۷): مسؤولین کمیسیون انتخابات لوگرمی گویند که در روز انتخابات ولسی جرگه، کارمندان قراردادی کمیسیون، ناظرین و مسؤولین امنیتی، به نفع نامزدان مشخص صندوق های را پر می کردند. این اظهارات را عبدالر... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Voting in Logarpolls off to peaceful start

پل علم (پژواک، ۴ جدی ۹۷): تعداد زیادی از نامزدان معترض ولسی جرگه از ولایت لوگر، دروازه کمیسیون انتخابات را مسدود نموده و تاکيد کردند که تا دریافت پاسخ مثبت در مورد خواست های شان، دروازه کمیسیون را مسدود نگه می دارند.

 

پل علم (پژواک،۲۰ قوس ۹۷): شماری نامزدان ولسی جرگه در لوگر، کمیسیون ولایتی انتخابات را به فساد و تقلب متهم نموده ومدعی شدند که حق آنها تلف و کسانی کامیاب اعلان شده که مردم برای شان رای نداده اند.
برای انتخابات ولسی جرگه، از لوگر به شمول پنج زن ۳۵ تن نامزد شده بودند که از جمع آنان، دیروز در فهرست ابتدایی خواجه محمد اسماعیل صدیقی، انجنیز محمد آصف نبی زاده، وفی الله افتخار و هما احمدی پيروز اعلان شدند.
اما در پل علم مرکز لوگر، ۲۳ نامزد به دفتر ولایتی کمیسیون شکایات رفته بودند و در مورد اعلان نتایج ابتدایی، از سوی کمیسیون مستقل انتخابات، اعتراض و شکایت شان را ثبت کردند.

پل علم (پژواک، ۱۴ عقرب ۹۷): شماری از کارمندان قراردای کميسیون مستقل انتخابات در لوگر، مدعی اند که از آغاز روند ثبت نام رای دهندگان تا هنوز، معاشات شان پرداخت نشده است.
آنها میگویند که هر روز به دفتر کمیسیون میروند؛ اما محافظان برای شان اجازۀ ملاقات با مسئولان نمی دهند.
شیرآغا عباسی مدیر ثبت نام مرکز رای دهی مکتب حامدکرزی در مربوطات مرکز لوگر، به آژانس خبری پژواک گفت که تا هنوز معاش سه ماه را اخذ نکرده اند.
به گفتۀ او، معاشات ۸ درصد کارمندان قراردادی کمیسیون مستقل انتخابات این ولایت پرداخت نشده، همه روزه به دفتر مراجعه میکنند؛ اما مسئولین از آنها پنهان میشوند.

پل علم (پژواک، ۸ عقرب ۹۷): مسؤولین کمیسیون انتخابات لوگرمی گویند که در روز انتخابات ولسی جرگه، کارمندان قراردادی کمیسیون، ناظرین و مسؤولین امنیتی، به نفع نامزدان مشخص صندوق های را پر می کردند.
این اظهارات را عبدالرحمن محبت رییس کمیسیون انتخابات لوگر، به تاریخ هشت عقرب، به آژانس خبری پژواک ابراز داشت.
موصوف گفت که برخی نامزدان ولسی جرگه، هنوز هم در امور کاری آنها دخالت می کنند و تلاش می ورزند تا آرای ناپاک شان را توسط آنها پاک سازند.

پل علم ( پژواک، ۲۴ میزان ۹۷): مسؤلین کميسیون انتخابات می گویند که به سبب مشکلات امنیتی دراین ولایت، از جمله ۸۴ مرکز ۴۸ آن به روی رایدهندگان مسدود شده اند.
همچنان عبدالرحمن محبت رییس کمیسیون انتخابات لوگر، این اظهارات را به تاریخ ۲۴ میزان، به آژانس خبری پژواک ابراز داشت.
نامبرده گفت که دراین ولایت باید ۸۲ مرکز انتخابات فعال می شد، ولی در پی ناامنی ها، این رقم به ۳۴ مرکز کاهش یافته است.
به اساس معلومات نامبرده، ازجمع ۳۴ مرکز ۱۰ مرکز با تهدید متوسط امنیتی و ۸ آن با تهدید بلند  مواجه اند.

Pages

خبر های انتخاباتی

By: عبدالمقصود... , Date:25/12/2018

نامزدان معترض دروازۀ کمیسیون انتخابات در لوگر را مسدو...

پل علم (پژواک، ۴ جدی ۹۷): تعداد زیادی از نامزدان معترض ولسی جرگه از ولایت لوگر... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

 "رهبر جديد طالبان آنچه ميگويد گفته هاى خودش نيست"
By: عبدالمقصود... , Date:02/08/2015

"رهبر جديد طالبان آنچه ميگويد گفته هاى خودش نيست...

پُل علَم(پژواک،۱۱اسد۹۴): شوراى ولايتى، کميتۀ صلح و نهادهاى مدنى ولايت لوگر، اظ... ادامه مطلب