By: فريد تنها , Date:13/10/2018
چاریکار(پژواک،٢١ميزان ٩٧): شمارى از کارمندان قراردادی کمیسیون مستقل انتخابات در ولایت پروان، در واکنش به تاخیر در پرداخت حقوق ماهوار حدود ٤٠٠ کارمند اين کميسيون در آن ولايت، دست به اعتراض زدند. اعتراض کننده گان که... ادامه مطلب
By: فريد تنها , Date:10/10/2015
چاريکار (پژواک،١٨ ميزان ٩٤ ):  از اثر فيرهاى هوايى در مراسم عروسى در ولسوالى بگرام ولايت پروان، به شمول يک طفل سه تن جان باخته و ٢ زن مجروح شده اند. شمس الحق شيخانى منشى شوراى ولايتى پروان، به آژانس خ... ادامه مطلب
By: فريد تنها , Date:17/08/2015
چاريکار(پژواک، ٢٦ اسد٩٤): طالبان مسلح در ولسوالى شينوارى پروان، يک سرباز پوليس را در حضور خانواده اش تيرباران نموده و دو بريدمل اردوى ملى و يک محصل را با خود برده اند. حسین شاه مقصودی قوماندان امنيه ولسوالی شینواری... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Parwan.To see other videos

چاريکار (پژواک، ٢٢ ميزان ٩٧): شمارى از نامزدان ولسی جرگۀ ولایت پروان مدعى اند که برخى نامزدان در کنار استفاده از امکانات دولتى، مى خواهند براى تقلب در انتخابات برخى مناطق را ناامن کنند.   

 

چاریکار(پژواک،٢١ميزان ٩٧): شمارى از کارمندان قراردادی کمیسیون مستقل انتخابات در ولایت پروان، در واکنش به تاخیر در پرداخت حقوق ماهوار حدود ٤٠٠ کارمند اين کميسيون در آن ولايت، دست به اعتراض زدند.
اعتراض کننده گان که شمار شان به بيش از صد تن مى رسيد، امروز در مقابل دروازه کمیسیون مستقل انتخابات در پروان گرد آمده بودند و می گفتند که به حدود ٤٠٠ کارمند اين کميسيون در ولسوالى هاى پروان، معاش داده نشده است.
آنها مى گويند که يک تعداد اين کارمندان از پنج ماه به اين طرف؛ اما شمار ديگر، از آغاز کار شان که زمان کمتر از آن مى گذرد، معاش اخذ نکرده اند.  

چاريکار (پژواک،١٨ ميزان ٩٤ ):  از اثر فيرهاى هوايى در مراسم عروسى در ولسوالى بگرام ولايت پروان، به شمول يک طفل سه تن جان باخته و ٢ زن مجروح شده اند.
شمس الحق شيخانى منشى شوراى ولايتى پروان، به آژانس خبرى پژواک گفت که تلفات متذکره شب گذشته در منطقۀ سينځايى مربوط بگرام، زمانى بوقوع پيوست  که پدر داماد در مراسم عروسى فرزندش، با کلاشنکوف تيراندازى هوايى نمود.
به اساس معلومات وى، پدر داماد در حال اتن کردن تيراندازى نمود که ميل کلاشنکوفش به سوى زمين پايين شد و سبب تلفات متذکره گرديد.

Pages

خبر های انتخاباتی

By: فريد تنها , Date:14/10/2018

"برخى نامزدان ميخواهند براى تقلب در انتخابات برخ...

چاريکار (پژواک، ٢٢ ميزان ٩٧): شمارى از نامزدان ولسی جرگۀ ولایت پروان مدعى اند... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

تيراندازى شاديانه در محفل عروسى پنج کشته و زخمى برجاگذاشت
By: فريد تنها , Date:10/10/2015

تيراندازى شاديانه در محفل عروسى پنج کشته و زخمى برجاگ...

چاريکار (پژواک،١٨ ميزان ٩٤ ):  از اثر فيرهاى هوايى در مراسم عروسى در ولسو... ادامه مطلب

مصاحبه ها

"قتل برادرم مرا واداشته تا لباس مردانه بپوشم"
By: Farid Tanh... , Date:24/07/2013
  چاريکار(پژواک، ٢٩ جوزا ٩٢): دوشيزه سروناز هاشمى مى گويد که قتل برادرش... ادامه مطلب