By: محمد برات , Date:17/08/2015
ايبک (پژواک، ٢٦ اسد ٩٤): جشن عروسی دسته جمعی ١٤٠ زوج جوان به کمک برخى باشندگان اين ولايت، درهوتل قصر الماس شهر ايبک مرکز ولايت سمنگان برگزار گرديد. حاجی عبدالقدوس باشنده شهر ايبک مرکز اين ولايت، به آژانس خبرى پژواک... ادامه مطلب
By: محمد برات , Date:08/08/2015
ايبک (پژواک، ١٧ اسد ٩٤): امروز برای نخستین بار، جشن عروسی دسته جمعی ٣٢ زوج جوان در شهر ايبک مرکز ولايت سمنگان برگزار گرديد. این جشن عروسی دسته جمعی، به کمک مالی حاجی عبدالقدوس ارباب زاده یک تن از باشندگان این ولایت... ادامه مطلب
By: محمد برات , Date:02/08/2015
ایبک (پژواک،١١ اسد٩٤): منابع محلی در سمنگان می گویند که یک قوماندان سابق جهادی و دو تن از افرادش، در حملۀ مخالفان مسلح در این ولایت کشته شده اند. محمد عوض بیگ بیگ اوغلی عضو شورای ولایتی سمنگان، به نقل از منابع امنی... ادامه مطلب

گزارشهای ویدیویی

Currently there are no video news of Samangan.To see other videos

ايبک (پژواک، ٢٦ اسد ٩٤): جشن عروسی دسته جمعی ١٤٠ زوج جوان به کمک برخى باشندگان اين ولايت، درهوتل قصر الماس شهر ايبک مرکز ولايت سمنگان برگزار گرديد.
حاجی عبدالقدوس باشنده شهر ايبک مرکز اين ولايت، به آژانس خبرى پژواک گفت که مصارف این جشن را ٣٤ تن ازباشندگان سمنگان که درحال حاضر درخارج از کشور به سر می‌برند، پرداخت کرده اند.
وی گفت که در این جشن عروسی، حدود شش هزار تن از خويشاوندان دامادان و عروسان و برخى ديگر از باشندگان اين ولايت شرکت کرده بودند.

ايبک (پژواک، ١٧ اسد ٩٤): امروز برای نخستین بار، جشن عروسی دسته جمعی ٣٢ زوج جوان در شهر ايبک مرکز ولايت سمنگان برگزار گرديد.
این جشن عروسی دسته جمعی، به کمک مالی حاجی عبدالقدوس ارباب زاده یک تن از باشندگان این ولایت مقیم عربستان سعودی، طی دو محفل جداگانۀ مردانه و زنانه در هوتل قصر الماس شهر ایبک برگزار گردید.
در اين مراسم، حدود سه هزار تن از خويشاوندان دامادان و عروسان شرکت کرده بودند.

ایبک (پژواک،١١ اسد٩٤): منابع محلی در سمنگان می گویند که یک قوماندان سابق جهادی و دو تن از افرادش، در حملۀ مخالفان مسلح در این ولایت کشته شده اند.
محمد عوض بیگ بیگ اوغلی عضو شورای ولایتی سمنگان، به نقل از منابع امنیتی به آژانس خبری پژواک گفت که این رویداد، حوالی ظهر امروز در منطقه زیره کی ولسوالی دره صوف پائین رخ داده است.
به گفته وی، مخالفان مسلح بعد از حمله به خانه دام الله قوماندان سابق جهادی، نامبرده را با دو تن از افرادش کشته و یک تن دیگر از افرادش را با خود برده اند.

ایبک (پژواک،٢٧ جوزا ٩٤): محمدهاشم زارع، در مراسم معرفى اش به حيث والى سمنگان، ضمن اعلام  حمايت از آزادى بيان و رسانه ها گفت که در همکارى با مرد، در راستاى تامين امنيت و بهتر شدن زندگى مردم سمنگان تلاش خواهد کرد. 
محمدهاشم زارع، که در ١٦ جوزا از سوى رييس جمهور به حيث والى سمنگان تعيين شده، امروز طى مراسمى از سوى محمدنادر يما معين تخنيکى و پاليسى اداره مستقل ارگانهاى  محلى، به مردم و کارمندان اداره هاى دولتى اين ولايت معرفى گرديد و آغاز به کار کرد.

ایبک (پژواک،١٠ جوزا ٩٤): مخالفين مسلح دولت، پنج پوليس يک پوسته را در ولسوالى درۀ صوف پايين سمنگان کشته، يک تن را زخمى نموده و سلاح آنان را نيز با خود برده اند.
یک تن از باشندگان قریه بیانان ولسوالی دره صوف پایین که نخواست نامش گرفته شود، به آژانس خبری پژواک گفت که مخالفين مسلح دولت، حوالی ساعت ٢ شب گذشته در منطقۀ "کنده موشک" این ولسوالی، بر پوستۀ پوليس حمله نمودند.
به گفته وى، مخالفين مسلح بعد از حدود نيم ساعت درگيرى، شش پوليس موجود در اين پوسته را گرفتار نموده و از جمع آنها يک افسر و چهار پوليس را کشته و يک سرباز پوليس را سطحى زخمى کرده اند.

Pages

خبر های انتخاباتی

عروسى دسته جمعى ١٤٠ زوج در سمنگان برگزار شد
By: محمد برات , Date:17/08/2015

عروسى دسته جمعى ١٤٠ زوج در سمنگان برگزار شد

ايبک (پژواک، ٢٦ اسد ٩٤): جشن عروسی دسته جمعی ١٤٠ زوج جوان به کمک برخى باشندگان... ادامه مطلب

خبر های انتخاباتی

عروسى دسته جمعى ١٤٠ زوج در سمنگان برگزار شد
By: محمد برات , Date:17/08/2015

عروسى دسته جمعى ١٤٠ زوج در سمنگان برگزار شد

ايبک (پژواک، ٢٦ اسد ٩٤): جشن عروسی دسته جمعی ١٤٠ زوج جوان به کمک برخى باشندگان... ادامه مطلب